Date | Time | Home | Score | Away |
---|
07-09-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Woodward) | 4 - 1 | Oracle (Chomyn) |
07-09-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Presley) | 5 - 0 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) |
07-09-2023 | 19:30 | Oracle (Blythe) | 5 - 0 | West Oxford Democrats |
07-09-2023 | 19:30 | Jolly Sportsman (Eynsham) | 4 - 1 | North Oxford Con Club |
07-09-2023 | 19:30 | Bye | 0 - 1 | Kidlington Football Club (Leach) |
07-09-2023 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Allsworth | 5 - 0 | Blackbird |
07-09-2023 | 19:30 | Oracle (Carter) | 5 - 0 | Shotz (Bradbury) |
07-09-2023 | 19:30 | Royal Standard | 3 - 2 | Viking Sports |
07-09-2023 | 19:30 | Shotz (Anderson) | 5 - 0 | Oracle (Higginson) |
07-09-2023 | 19:30 | Catherine Wheel | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Bowden) |
07-09-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon | 4 - 1 | White Hart (Wolv) (Surman) |
07-09-2023 | 19:30 | Oracle (Goodale) | 4 - 1 | New Club (Wheatley) |
07-09-2023 | 19:30 | Oracle (Taylor) | 4 - 1 | Red Lion (Cassington) Osgathorp |
07-09-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Merola) | 4 - 1 | The Swan (Eynsham) |
07-09-2023 | 19:30 | The Nightingale (Bicester) | 5 - 0 | The Bell (Bicester) |
07-09-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford | 2 - 3 | White Hart (Wolv) (Goff) |
07-09-2023 | 19:30 | Bletchington Sports | 2 - 3 | Tetsworth Sports |
07-09-2023 | 19:30 | Oracle (Challen) | 3 - 0 | The Crown (Chalgrove) |
14-09-2023 | 19:30 | Oracle (Goodale) | 2 - 3 | Shotz (Anderson) |
14-09-2023 | 19:30 | Oracle (Taylor) | 3 - 2 | Oracle (Challen) |
14-09-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Merola) | 3 - 2 | J'S Sports Bar (Presley) |
14-09-2023 | 19:30 | Oracle (Carter) | 3 - 2 | The Nightingale (Bicester) |
14-09-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon | 3 - 2 | J'S Sports Bar (Woodward) |
14-09-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford | 2 - 3 | Royal Standard |
14-09-2023 | 19:30 | Oracle (Blythe) | 3 - 2 | Oracle (Fat Kidz) |
14-09-2023 | 19:30 | Catherine Wheel | 2 - 3 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins |
14-09-2023 | 19:30 | Hundred Acres (Bicester) | 5 - 0 | Queens Arms (Didcot) |
14-09-2023 | 19:30 | J's Sports Bar (Payne) | 5 - 0 | Bletchington Sports |
14-09-2023 | 19:30 | Original Swan | 2 - 3 | Yarnton British Legion |
14-09-2023 | 19:30 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 2 - 3 | Garsington Sports |
14-09-2023 | 19:30 | The Wheatsheaf | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Luciw) |
14-09-2023 | 19:30 | Jolly Sportsman (Eynsham) | 4 - 1 | Shotz (Western) |
14-09-2023 | 19:30 | Shotz (Bradbury) | 3 - 2 | George (Littlemore) |
14-09-2023 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Surman) | 3 - 2 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) |
14-09-2023 | 19:30 | The Bell (Bicester) | 4 - 1 | Tiddington Cricket Club |
14-09-2023 | 19:30 | Kidlington Football Club (Leach) | 1 - 4 | Oracle (Higginson) |
14-09-2023 | 19:30 | The Crown (Chalgrove) | 2 - 3 | Red Lion (Cassington) Osgathorp |
14-09-2023 | 19:30 | North Oxford Con Club | 1 - 4 | Blackbird |
14-09-2023 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Bowden) | 2 - 3 | The Swan (Eynsham) |
14-09-2023 | 19:30 | West Oxford Democrats | 4 - 1 | New Club (Wheatley) |
14-09-2023 | 19:30 | Viking Sports | 1 - 4 | White Hart (Wolv) (Goff) |
14-09-2023 | 19:30 | Tetsworth Sports | 1 - 4 | Oracle (Chomyn) |
16-09-2023 | 12:00 | Phil Cassidy Josh Mcamley | 3 - 0 | Ravi Sundar Andrew Gee |
16-09-2023 | 12:00 | Pete Maconochie Lee Brown John | 2 - 3 | Dean Rider Sandy Macraken |
16-09-2023 | 12:00 | Jordan Goff Jamie Aris | 3 - 1 | Tyler Godwin Brad Jessop |
16-09-2023 | 12:00 | Aaron Presley Pery Dodson | 3 - 1 | Dan Willoughby Dean Sherlock |
16-09-2023 | 12:00 | Robin Allsworth Ady Spence | 3 - 0 | Carl Edginton Dan Madley |
16-09-2023 | 12:00 | Billy O'Brien Callum Ducket | 0 - 3 | Peter De Banks Jordan Ford |
16-09-2023 | 12:00 | Jamie Cam Jaydon Elliott | 3 - 0 | Omar Green Luke Saunders |
21-09-2023 | 19:30 | Shotz (Anderson) | 0 - 5 | J'S Sports Bar (Woodward) |
21-09-2023 | 19:30 | The Nightingale (Bicester) | 1 - 4 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon |
21-09-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Presley) | 3 - 2 | Oracle (Carter) |
21-09-2023 | 19:30 | Oracle (Challen) | 1 - 4 | J'S Sports Bar (Merola) |
21-09-2023 | 19:30 | Oracle (Goodale) | 1 - 4 | Oracle (Taylor) |
21-09-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins | 3 - 2 | Hundred Acres (Bicester) |
21-09-2023 | 19:30 | Oracle (Fat Kidz) | 0 - 5 | Catherine Wheel |
21-09-2023 | 19:30 | Royal Standard | 1 - 4 | Oracle (Blythe) |
21-09-2023 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Allsworth | 4 - 1 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford |
21-09-2023 | 19:30 | Bletchington Sports | 5 - 0 | Shotz (Western) |
21-09-2023 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Luciw) | 1 - 4 | Jolly Sportsman (Eynsham) |
21-09-2023 | 19:30 | Garsington Sports | 4 - 1 | The Wheatsheaf |
21-09-2023 | 19:30 | Yarnton British Legion | 0 - 5 | Tiddington Cricket Club (Pykett) |
21-09-2023 | 19:30 | J's Sports Bar (Payne) | 3 - 2 | Original Swan |
21-09-2023 | 19:30 | George (Littlemore) | 1 - 4 | Red Lion (Cassington) Osgathorp |
21-09-2023 | 19:30 | Oracle (Higginson) | 1 - 4 | The Crown (Chalgrove) |
21-09-2023 | 19:30 | Tiddington Cricket Club | 2 - 3 | Kidlington Football Club (Leach) |
21-09-2023 | 19:30 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) | 3 - 2 | The Bell (Bicester) |
21-09-2023 | 19:30 | Shotz (Bradbury) | 1 - 4 | White Hart (Wolv) (Surman) |
21-09-2023 | 19:30 | Blackbird | 3 - 2 | Oracle (Chomyn) |
21-09-2023 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Goff) | 4 - 1 | Tetsworth Sports |
21-09-2023 | 19:30 | New Club (Wheatley) | 3 - 2 | Viking Sports |
21-09-2023 | 19:30 | The Swan (Eynsham) | 5 - 0 | West Oxford Democrats |
21-09-2023 | 19:30 | North Oxford Con Club | 2 - 3 | East Oxford Conservative Club (Bowden) |
28-09-2023 | 19:30 | Oracle (Taylor) | 3 - 2 | Shotz (Anderson) |
28-09-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Merola) | 2 - 3 | Oracle (Goodale) |
28-09-2023 | 19:30 | Oracle (Carter) | 2 - 3 | Oracle (Challen) |
28-09-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon | 3 - 2 | J'S Sports Bar (Presley) |
28-09-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Woodward) | 3 - 2 | The Nightingale (Bicester) |
28-09-2023 | 19:30 | Oracle (Blythe) | 3 - 2 | Red Lion (Cassington) Allsworth |
28-09-2023 | 19:30 | Catherine Wheel | 5 - 0 | Royal Standard |
28-09-2023 | 19:30 | Hundred Acres (Bicester) | 2 - 3 | Oracle (Fat Kidz) |
28-09-2023 | 19:30 | Queens Arms (Didcot) | 1 - 4 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins |
28-09-2023 | 19:30 | Original Swan | 2 - 3 | Bletchington Sports |
28-09-2023 | 19:30 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 2 - 3 | J's Sports Bar (Payne) |
28-09-2023 | 19:30 | The Wheatsheaf | 3 - 2 | Yarnton British Legion |
28-09-2023 | 19:30 | Jolly Sportsman (Eynsham) | 3 - 2 | Garsington Sports |
28-09-2023 | 19:30 | Shotz (Western) | 2 - 3 | East Oxford Conservative Club (Luciw) |
28-09-2023 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Surman) | 5 - 0 | George (Littlemore) |
28-09-2023 | 19:30 | The Bell (Bicester) | 4 - 1 | Shotz (Bradbury) |
28-09-2023 | 19:30 | Kidlington Football Club (Leach) | 2 - 3 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) |
28-09-2023 | 19:30 | The Crown (Chalgrove) | 5 - 0 | Tiddington Cricket Club |
28-09-2023 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Osgathorp | 4 - 1 | Oracle (Higginson) |
28-09-2023 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Bowden) | 1 - 4 | Blackbird |
28-09-2023 | 19:30 | West Oxford Democrats | 4 - 1 | North Oxford Con Club |
28-09-2023 | 19:30 | Viking Sports | 1 - 4 | The Swan (Eynsham) |
28-09-2023 | 19:30 | Tetsworth Sports | 3 - 2 | New Club (Wheatley) |
28-09-2023 | 19:30 | Oracle (Chomyn) | 4 - 1 | White Hart (Wolv) (Goff) |
05-10-2023 | 20:00 | Trevor Rolls | 0 - 3 | Peter Debanks |
05-10-2023 | 20:00 | Josh Woodward | 3 - 0 | Jem Timms |
05-10-2023 | 20:00 | Andre Blythe | 1 - 3 | Alan Doherty |
05-10-2023 | 20:00 | Phil Cassidy | 3 - 0 | Mark Taylor |
05-10-2023 | 20:00 | Ady Rouse | 1 - 3 | Nick Green |
05-10-2023 | 20:00 | Jaydon Elliot | 1 - 3 | Ali Baba Mclntyre |
05-10-2023 | 20:00 | John McCracken | 3 - 1 | James Stansfield |
05-10-2023 | 20:00 | Damien English | 3 - 0 | Salli Merola |
05-10-2023 | 20:00 | Gabriella Merola | 0 - 3 | Nathan Ball |
05-10-2023 | 20:00 | Andrew Gee | 1 - 3 | Steve Thompson |
05-10-2023 | 20:00 | Terry Steventon | 1 - 3 | Sandy Macracken |
05-10-2023 | 20:00 | Aaron Wells | 3 - 1 | Brad Jessup |
05-10-2023 | 20:00 | Richard Shead | 3 - 1 | Marc Andrews |
05-10-2023 | 20:00 | Max Collier | 3 - 0 | Taz Bell |
05-10-2023 | 20:00 | Nobby Roberts | 0 - 3 | Nathan Price |
05-10-2023 | 20:00 | Josh S | 3 - 2 | Dan Collier |
05-10-2023 | 20:00 | Ravi Sundar | 0 - 3 | Aaron Lewis |
05-10-2023 | 20:00 | Mark Dodson | 3 - 0 | Alan Sylvester |
05-10-2023 | 20:00 | Keiran Roberts | 1 - 3 | Keith Hollis |
05-10-2023 | 20:00 | Kevin Mcilroy | 3 - 1 | Ash Fletcher |
05-10-2023 | 20:00 | Adrian Spence | 0 - 3 | Ady Bowden |
05-10-2023 | 20:00 | Lee Challis | 3 - 0 | Lou Fong |
05-10-2023 | 20:00 | John Luciw | 3 - 0 | Kevin Sheriff |
05-10-2023 | 20:00 | William Waite | 0 - 3 | Jamey Street |
05-10-2023 | 20:00 | Max Emery | 3 - 1 | Carl Edginton |
05-10-2023 | 20:00 | Danny R | 3 - 0 | Rich Prior |
05-10-2023 | 20:00 | Dave Crawford | 3 - 1 | Haydon Parker |
05-10-2023 | 20:00 | Jamie Cam | 1 - 3 | Mark Lewis |
05-10-2023 | 20:00 | Kenny Saunders | 3 - 1 | Andy Macbryan |
05-10-2023 | 20:00 | Aaron G | 0 - 3 | Keith Taylor |
05-10-2023 | 20:00 | SIMON ROWE | 3 - 1 | Gary Edwards |
05-10-2023 | 20:00 | George Howlett | 1 - 3 | Taff Davies |
05-10-2023 | 20:00 | Matty Challen | 3 - 2 | Josh Mccamley |
05-10-2023 | 20:00 | Sean Murray | 3 - 2 | Dan M |
05-10-2023 | 20:00 | Jason Buck | 1 - 3 | Julian Price |
05-10-2023 | 20:00 | Aidan Maulson | 3 - 0 | Darran Jakob |
05-10-2023 | 20:00 | Dan Triggs | 3 - 0 | Jamie Aris |
05-10-2023 | 20:00 | Kyle Isaacguard | 0 - 3 | Lee Brown-John |
05-10-2023 | 20:00 | Reece Green | 3 - 0 | Pery Dodson |
05-10-2023 | 20:00 | Dave H | 3 - 0 | Karl Harris |
05-10-2023 | 20:00 | Martin Reader | 0 - 3 | Ben Rowland |
05-10-2023 | 20:00 | Tony Wilkins | 3 - 2 | Canio . |
05-10-2023 | 20:00 | Billy OBrien | 0 - 3 | Andy Key |
05-10-2023 | 20:00 | Dean Rider | 3 - 0 | Sean Osgathorpe |
05-10-2023 | 20:00 | Joff Gherken | 1 - 3 | Paul Anderson |
05-10-2023 | 20:00 | Micheal Keady | 3 - 1 | Paul Lyall |
05-10-2023 | 20:00 | Aaron Surman | 0 - 3 | Dean Sims |
05-10-2023 | 20:00 | Jezza Thompson | 3 - 0 | Timmy Green |
05-10-2023 | 20:00 | John Jarvis | 0 - 3 | Nick Hughes |
05-10-2023 | 20:00 | Francesco Merola | 3 - 2 | Paul Padawan Paddick |
05-10-2023 | 20:00 | Steve Graham | 3 - 0 | Steve Johnson |
05-10-2023 | 20:00 | Alex F | 1 - 3 | Roger Goodall |
05-10-2023 | 20:00 | Lee Anderson | 1 - 3 | Pete Maconochie |
05-10-2023 | 20:00 | Tyler Godwin | 3 - 1 | Carl Buckingham |
05-10-2023 | 20:00 | Dan Brooks | 0 - 3 | Elliot Blythe |
05-10-2023 | 20:00 | Reece Hancox | 1 - 3 | Matty Jacob |
05-10-2023 | 20:00 | Simon Winters | 2 - 3 | Jordan Ford |
05-10-2023 | 20:00 | Jordan Goff | 0 - 3 | Dan Cox |
05-10-2023 | 20:00 | Kerry Alderson | 1 - 3 | Markus Schmidd |
05-10-2023 | 20:00 | Garry Mcnally | 3 - 2 | Darran Goodale |
05-10-2023 | 20:00 | Aaron Presley | 3 - 0 | James Humphries |
05-10-2023 | 20:00 | Gordon Young | 1 - 3 | Jono Drew |
05-10-2023 | 20:00 | Marcello Gianni | 1 - 3 | Dean Sherlock |
05-10-2023 | 20:00 | Omar Green | 0 - 3 | Luke Saunders |
12-10-2023 | 19:30 | J's Sports Bar (Payne) | 0 - 5 | J'S Sports Bar (Woodward) |
12-10-2023 | 19:30 | Garsington Sports | 3 - 2 | J'S Sports Bar (Presley) |
12-10-2023 | 19:30 | Shotz (Western) | 1 - 4 | Oracle (Blythe) |
12-10-2023 | 19:30 | Jolly Sportsman (Eynsham) | 3 - 2 | Kidlington Football Club (Leach) |
12-10-2023 | 19:30 | George (Littlemore) | 1 - 4 | Red Lion (Cassington) Allsworth |
12-10-2023 | 19:30 | Oracle (Carter) | 5 - 0 | Tiddington Cricket Club |
12-10-2023 | 19:30 | The Wheatsheaf | 4 - 1 | Royal Standard |
12-10-2023 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Luciw) | 1 - 4 | Shotz (Anderson) |
12-10-2023 | 19:30 | Hundred Acres (Bicester) | 1 - 4 | Catherine Wheel |
12-10-2023 | 19:30 | Queens Arms (Didcot) | 2 - 3 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon |
12-10-2023 | 19:30 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 2 - 3 | Oracle (Goodale) |
12-10-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins | 5 - 0 | Oracle (Taylor) |
12-10-2023 | 19:30 | Oracle (Fat Kidz) | 2 - 3 | J'S Sports Bar (Merola) |
12-10-2023 | 19:30 | Original Swan | 1 - 4 | The Nightingale (Bicester) |
12-10-2023 | 19:30 | Yarnton British Legion | 2 - 3 | White Hart (Wolv) (Goff) |
12-10-2023 | 19:30 | Tetsworth Sports | 1 - 4 | Oracle (Challen) |
19-10-2023 | 19:30 | Shotz (Anderson) | 1 - 4 | The Nightingale (Bicester) |
19-10-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Presley) | 5 - 0 | J'S Sports Bar (Woodward) |
19-10-2023 | 19:30 | Oracle (Challen) | 3 - 2 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon |
19-10-2023 | 19:30 | Oracle (Goodale) | 2 - 3 | Oracle (Carter) |
19-10-2023 | 19:30 | Oracle (Taylor) | 4 - 1 | J'S Sports Bar (Merola) |
19-10-2023 | 19:30 | Oracle (Fat Kidz) | 5 - 0 | Queens Arms (Didcot) |
19-10-2023 | 19:30 | Royal Standard | 2 - 3 | Hundred Acres (Bicester) |
19-10-2023 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Allsworth | 2 - 3 | Catherine Wheel |
19-10-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford | 3 - 2 | Oracle (Blythe) |
19-10-2023 | 19:30 | Bletchington Sports | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Luciw) |
19-10-2023 | 19:30 | Garsington Sports | 5 - 0 | Shotz (Western) |
19-10-2023 | 19:30 | Yarnton British Legion | 2 - 3 | Jolly Sportsman (Eynsham) |
19-10-2023 | 19:30 | J's Sports Bar (Payne) | 4 - 1 | The Wheatsheaf |
19-10-2023 | 19:30 | Original Swan | 3 - 2 | Tiddington Cricket Club (Pykett) |
19-10-2023 | 19:30 | George (Littlemore) | 0 - 5 | Oracle (Higginson) |
19-10-2023 | 19:30 | Tiddington Cricket Club | 1 - 4 | Red Lion (Cassington) Osgathorp |
19-10-2023 | 19:30 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) | 3 - 2 | The Crown (Chalgrove) |
19-10-2023 | 19:30 | Shotz (Bradbury) | 3 - 2 | Kidlington Football Club (Leach) |
19-10-2023 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Surman) | 4 - 1 | The Bell (Bicester) |
19-10-2023 | 19:30 | Blackbird | 4 - 1 | White Hart (Wolv) (Goff) |
19-10-2023 | 19:30 | New Club (Wheatley) | 2 - 3 | Oracle (Chomyn) |
19-10-2023 | 19:30 | The Swan (Eynsham) | 4 - 1 | Tetsworth Sports |
19-10-2023 | 19:30 | North Oxford Con Club | 5 - 0 | Viking Sports |
19-10-2023 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Bowden) | 2 - 3 | West Oxford Democrats |
20-10-2023 | 12:00 | Blackbird | 5 - 0 | Red Lion (Cassington) Osgathorp |
20-10-2023 | 12:00 | Hundred Acres (Bicester) | 3 - 1 | The Bell (Bicester) |
20-10-2023 | 12:00 | Queens Arms (Didcot) | 5 - 0 | Tiddington Cricket Club |
26-10-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Merola) | 4 - 1 | Shotz (Anderson) |
26-10-2023 | 19:30 | Oracle (Carter) | 1 - 4 | Oracle (Taylor) |
26-10-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon | 2 - 3 | Oracle (Goodale) |
26-10-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Woodward) | 3 - 2 | Oracle (Challen) |
26-10-2023 | 19:30 | The Nightingale (Bicester) | 3 - 2 | J'S Sports Bar (Presley) |
26-10-2023 | 19:30 | Catherine Wheel | 3 - 2 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford |
26-10-2023 | 19:30 | Hundred Acres (Bicester) | 2 - 3 | Red Lion (Cassington) Allsworth |
26-10-2023 | 19:30 | Queens Arms (Didcot) | 3 - 2 | Royal Standard |
26-10-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins | 1 - 4 | Oracle (Fat Kidz) |
26-10-2023 | 19:30 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 2 - 3 | Bletchington Sports |
26-10-2023 | 19:30 | The Wheatsheaf | 2 - 3 | Original Swan |
26-10-2023 | 19:30 | Jolly Sportsman (Eynsham) | 4 - 1 | J's Sports Bar (Payne) |
26-10-2023 | 19:30 | Shotz (Western) | 2 - 3 | Yarnton British Legion |
26-10-2023 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Luciw) | 5 - 0 | Garsington Sports |
26-10-2023 | 19:30 | The Bell (Bicester) | 5 - 0 | George (Littlemore) |
26-10-2023 | 19:30 | Kidlington Football Club (Leach) | 3 - 2 | White Hart (Wolv) (Surman) |
26-10-2023 | 19:30 | The Crown (Chalgrove) | 4 - 1 | Shotz (Bradbury) |
26-10-2023 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Osgathorp | 2 - 3 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) |
26-10-2023 | 19:30 | Oracle (Higginson) | 3 - 2 | Tiddington Cricket Club |
26-10-2023 | 19:30 | West Oxford Democrats | 3 - 2 | Blackbird |
26-10-2023 | 19:30 | Viking Sports | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Bowden) |
26-10-2023 | 19:30 | Tetsworth Sports | 3 - 2 | North Oxford Con Club |
26-10-2023 | 19:30 | Oracle (Chomyn) | 3 - 2 | The Swan (Eynsham) |
26-10-2023 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Goff) | 1 - 4 | New Club (Wheatley) |
01-11-2023 | 20:00 | R Bryant/D Pring/R Bryant Yarnton | 1 - 5 | Robin Allsworth/Ady Spence/Nathan March Red Lion C |
01-11-2023 | 20:00 | Sean O/Marcus C/Carlos O Red Lion Cassington | 1 - 5 | Matty Challen/Salli Merola/Pery Dodson J's Sports |
01-11-2023 | 20:00 | Canio/Marcello/Danny White Hart | 3 - 5 | Julian Price/Nathan Price/Shaun Taylor Oracle |
01-11-2023 | 20:00 | Jamie Cam/Jaydon Elliott/Josh McCamley J's Sports | 0 - 3 | Nathan Ball/Josh Woodward/Jem Timms J's Sports Bar |
01-11-2023 | 20:00 | Lee Anderson/Richard Shead/Trevor Rolls Queens Arm | 2 - 5 | Terry Steventon/Mark Anderson/Nathan Saunders Ex S |
02-11-2023 | 19:30 | Shotz (Anderson) | 0 - 5 | J'S Sports Bar (Presley) |
02-11-2023 | 19:30 | Oracle (Challen) | 3 - 2 | The Nightingale (Bicester) |
02-11-2023 | 19:30 | Oracle (Goodale) | 1 - 4 | J'S Sports Bar (Woodward) |
02-11-2023 | 19:30 | Oracle (Taylor) | 4 - 1 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon |
02-11-2023 | 19:30 | Royal Standard | 2 - 3 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins |
02-11-2023 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Allsworth | 2 - 3 | Queens Arms (Didcot) |
02-11-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford | 4 - 1 | Hundred Acres (Bicester) |
02-11-2023 | 19:30 | Oracle (Blythe) | 3 - 2 | Catherine Wheel |
02-11-2023 | 19:30 | Bletchington Sports | 2 - 3 | Garsington Sports |
02-11-2023 | 19:30 | Yarnton British Legion | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Luciw) |
02-11-2023 | 19:30 | J's Sports Bar (Payne) | 4 - 1 | Shotz (Western) |
02-11-2023 | 19:30 | Original Swan | 1 - 4 | Jolly Sportsman (Eynsham) |
02-11-2023 | 19:30 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 3 - 2 | The Wheatsheaf |
02-11-2023 | 19:30 | George (Littlemore) | 1 - 4 | Tiddington Cricket Club |
02-11-2023 | 19:30 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) | 0 - 5 | Oracle (Higginson) |
02-11-2023 | 19:30 | Shotz (Bradbury) | 1 - 4 | Red Lion (Cassington) Osgathorp |
02-11-2023 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Surman) | 5 - 0 | The Crown (Chalgrove) |
02-11-2023 | 19:30 | The Bell (Bicester) | 2 - 3 | Kidlington Football Club (Leach) |
02-11-2023 | 19:30 | Blackbird | 4 - 1 | New Club (Wheatley) |
02-11-2023 | 19:30 | The Swan (Eynsham) | 3 - 2 | White Hart (Wolv) (Goff) |
02-11-2023 | 19:30 | North Oxford Con Club | 1 - 4 | Oracle (Chomyn) |
02-11-2023 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Bowden) | 4 - 1 | Tetsworth Sports |
02-11-2023 | 19:30 | West Oxford Democrats | 3 - 2 | Viking Sports |
09-11-2023 | 20:00 | Peter Debanks | 1 - 3 | Josh Woodward |
09-11-2023 | 20:00 | Alan Doherty | 2 - 3 | Phil Cassidy |
09-11-2023 | 20:00 | John McCracken | 2 - 3 | Damien English |
09-11-2023 | 20:00 | Nathan Ball | 3 - 0 | Steve Thompson |
09-11-2023 | 20:00 | Sandy Macracken | 3 - 2 | Aaron Wells |
09-11-2023 | 20:00 | Max Collier | 3 - 0 | Richard Shead |
09-11-2023 | 20:00 | Nathan Price | 3 - 0 | Josh S |
09-11-2023 | 20:00 | Aaron Lewis | 2 - 3 | Mark Dodson |
09-11-2023 | 20:00 | Keith Hollis | 0 - 3 | Kevin Mcilroy |
09-11-2023 | 20:00 | Ady Bowden | 1 - 3 | Lee Challis |
09-11-2023 | 20:00 | John Luciw | 0 - 3 | Jamey Street |
09-11-2023 | 20:00 | Max Emery | 3 - 0 | Danny R |
09-11-2023 | 20:00 | Dave Crawford | 3 - 0 | Mark Lewis |
09-11-2023 | 20:00 | Kenny Saunders | 3 - 2 | Keith Taylor |
09-11-2023 | 20:00 | SIMON ROWE | 3 - 0 | Taff Davies |
09-11-2023 | 20:00 | Julian Price | 3 - 0 | Aidan Maulson |
09-11-2023 | 20:00 | Dan Triggs | 1 - 3 | Lee Brown-John |
09-11-2023 | 20:00 | Ben Rowland | 3 - 2 | Tony Wilkins |
09-11-2023 | 20:00 | Andy Key | 3 - 1 | Dean Rider |
09-11-2023 | 20:00 | Paul Anderson | 3 - 0 | Micheal Keady |
09-11-2023 | 20:00 | Dean Sims | 3 - 0 | Jezza Thompson |
09-11-2023 | 20:00 | Nick Hughes | 3 - 2 | Francesco Merola |
09-11-2023 | 20:00 | Steve Graham | 3 - 1 | Roger Goodall |
09-11-2023 | 20:00 | Pete Maconochie | 3 - 0 | Tyler Godwin |
09-11-2023 | 20:00 | Jordan Ford | 3 - 0 | Dan Cox |
09-11-2023 | 20:00 | Elliot Blythe | 3 - 0 | Matty Jacob |
09-11-2023 | 20:00 | Markus Schmidd | 3 - 1 | Garry Mcnally |
09-11-2023 | 20:00 | Aaron Presley | 3 - 1 | Jono Drew |
09-11-2023 | 20:00 | Dean Sherlock | 3 - 1 | Luke Saunders |
09-11-2023 | 20:00 | Nick Green | 3 - 0 | Ali Baba Mclntyre |
09-11-2023 | 20:00 | Dave H | 0 - 3 | Reece Green |
09-11-2023 | 20:00 | Matty Challen | 3 - 0 | Sean Murray |
16-11-2023 | 12:00 | Kenny Saunders Aaron Lewis | 3 - 2 | Gary Scott Wilkins Woodley |
16-11-2023 | 20:00 | Mark Lewis Reece Hancox | 3 - 0 | MarK Dodson Aidan Maulson |
16-11-2023 | 20:00 | Steve Graham Darren Goodale | 2 - 3 | Sean Murray Kyle Isaak |
16-11-2023 | 20:00 | Aaron G Alex | 2 - 3 | Paul Carter Karl Walker |
16-11-2023 | 20:00 | Andy Blythe Dan Collier | 3 - 0 | A Callaghan D Callaghan |
16-11-2023 | 20:00 | Rob Lewis Will Burroughs | 0 - 3 | Geogia Goff Carl Buckingham |
16-11-2023 | 20:00 | Dave Harrison Dan Mullins | 3 - 1 | Kevin Sheriff B Aitchson |
16-11-2023 | 20:00 | Steve Thompson Ray Rowe | 3 - 1 | Josh Woodward Jem Timms |
16-11-2023 | 20:00 | Andy McBryan Alex McBryan | 0 - 3 | Lee Challis Ben Rowland |
16-11-2023 | 20:00 | Gareth Thomas Andrew Middleton | 3 - 2 | Gary Edwards Nathan March |
16-11-2023 | 20:00 | Jez Thompson Kerry Alderson | 3 - 1 | Terry Smith Matt Legg |
16-11-2023 | 20:00 | Aaron Surman Canio | 3 - 1 | Paul Anderson Mark Taylor |
16-11-2023 | 20:00 | Julian Price Nathan Price | 3 - 1 | William Waite George Howley |
16-11-2023 | 20:00 | Lee Anderson Richard Shead | 2 - 3 | Taff Davies Joff Gherken |
16-11-2023 | 20:00 | Marcello Danny | 3 - 0 | Sean O Mark F |
16-11-2023 | 20:00 | Ali McIntyre Brandon King | 0 - 3 | Alan Doherty Tony Scoglio |
16-11-2023 | 20:00 | Nick Green Tim Green | 3 - 0 | John Luciw Jack Griffiths |
16-11-2023 | 20:00 | Elliott Blythe Max Collier | 3 - 2 | Michael Williams Paul West |
16-11-2023 | 20:00 | Terry Steventon Alan Sylvester | 1 - 3 | Matty Challen Salli Merola |
16-11-2023 | 20:00 | Jamey Street Nathan Ball | 3 - 0 | Nima Ghafouri Mark Peedell |
16-11-2023 | 20:00 | Marc Andrews Matty Jacob | 3 - 1 | James Stansfield Matthew Stansfield |
16-11-2023 | 20:00 | Markus Schmid Louise Fong | 3 - 1 | Simon Rowe Martha Wakefield |
16-11-2023 | 20:00 | Marcus C Carlos O | 1 - 3 | Shaun Taylor Ash Penny Larter |
16-11-2023 | 20:00 | John McCracken Aaron Wells | 3 - 0 | Sam Edwards Charli Leach |
16-11-2023 | 20:00 | Keiran Roberts | 0 - 3 | Lee Payne Todd Morris |
16-11-2023 | 20:00 | Harvey T Jurgen H | 0 - 3 | Peter De Banks Jordan Ford |
16-11-2023 | 20:00 | Josh Seymour Lee Parsons | 1 - 3 | Robin Allsworth Ady Spence |
16-11-2023 | 20:00 | Kenny Saunders Aaron Lewis | 3 - 1 | Dave Crawford Roger Goodhall |
16-11-2023 | 20:00 | Phil Cassidy Josh Mcamley | 3 - 2 | Haydon Parker Paul Lyell |
16-11-2023 | 20:00 | Micheal Keady Mark James | 0 - 3 | Jordan Goff Jamie Aris |
16-11-2023 | 20:00 | Nick Hughes Dean Simms | 3 - 0 | Dean Rider Sandy Macraken |
16-11-2023 | 20:00 | R Bryant D Pring | 1 - 3 | Aaron Presley Pery Dodson |
16-11-2023 | 20:00 | Jamie Cam Jaydon Elliott | 3 - 0 | Ady Bowen Andy Martin |
23-11-2023 | 19:30 | Oracle (Carter) | 3 - 2 | Shotz (Anderson) |
23-11-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon | 2 - 3 | J'S Sports Bar (Merola) |
23-11-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Woodward) | 4 - 1 | Oracle (Taylor) |
23-11-2023 | 19:30 | The Nightingale (Bicester) | 3 - 2 | Oracle (Goodale) |
23-11-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Presley) | 3 - 2 | Oracle (Challen) |
23-11-2023 | 19:30 | Hundred Acres (Bicester) | 3 - 2 | Oracle (Blythe) |
23-11-2023 | 19:30 | Queens Arms (Didcot) | 3 - 2 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford |
23-11-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins | 1 - 4 | Red Lion (Cassington) Allsworth |
23-11-2023 | 19:30 | Oracle (Fat Kidz) | 3 - 2 | Royal Standard |
23-11-2023 | 19:30 | The Wheatsheaf | 4 - 1 | Bletchington Sports |
23-11-2023 | 19:30 | Jolly Sportsman (Eynsham) | 3 - 2 | Tiddington Cricket Club (Pykett) |
23-11-2023 | 19:30 | Shotz (Western) | 2 - 3 | Original Swan |
23-11-2023 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Luciw) | 0 - 5 | J's Sports Bar (Payne) |
23-11-2023 | 19:30 | Garsington Sports | 3 - 2 | Yarnton British Legion |
23-11-2023 | 19:30 | Kidlington Football Club (Leach) | 4 - 1 | George (Littlemore) |
23-11-2023 | 19:30 | The Crown (Chalgrove) | 4 - 1 | The Bell (Bicester) |
23-11-2023 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Osgathorp | 5 - 0 | White Hart (Wolv) (Surman) |
23-11-2023 | 19:30 | Oracle (Higginson) | 5 - 0 | Shotz (Bradbury) |
23-11-2023 | 19:30 | Tiddington Cricket Club | 1 - 4 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) |
23-11-2023 | 19:30 | Viking Sports | 0 - 5 | Blackbird |
23-11-2023 | 19:30 | Tetsworth Sports | 3 - 2 | West Oxford Democrats |
23-11-2023 | 19:30 | Oracle (Chomyn) | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Bowden) |
23-11-2023 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Goff) | 4 - 1 | North Oxford Con Club |
23-11-2023 | 19:30 | New Club (Wheatley) | 1 - 4 | The Swan (Eynsham) |
30-11-2023 | 19:30 | Shotz (Anderson) | 3 - 2 | Oracle (Challen) |
30-11-2023 | 19:30 | Oracle (Goodale) | 3 - 2 | J'S Sports Bar (Presley) |
30-11-2023 | 19:30 | Oracle (Taylor) | 4 - 1 | The Nightingale (Bicester) |
30-11-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Merola) | 4 - 1 | J'S Sports Bar (Woodward) |
30-11-2023 | 19:30 | Oracle (Carter) | 3 - 2 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon |
30-11-2023 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Allsworth | 2 - 3 | Oracle (Fat Kidz) |
30-11-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford | 2 - 3 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins |
30-11-2023 | 19:30 | Oracle (Blythe) | 5 - 0 | Queens Arms (Didcot) |
30-11-2023 | 19:30 | Catherine Wheel | 3 - 2 | Hundred Acres (Bicester) |
30-11-2023 | 19:30 | Bletchington Sports | 1 - 4 | Yarnton British Legion |
30-11-2023 | 19:30 | J's Sports Bar (Payne) | 2 - 3 | Garsington Sports |
30-11-2023 | 19:30 | Original Swan | 4 - 1 | East Oxford Conservative Club (Luciw) |
30-11-2023 | 19:30 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 5 - 0 | Shotz (Western) |
30-11-2023 | 19:30 | The Wheatsheaf | 2 - 3 | Jolly Sportsman (Eynsham) |
30-11-2023 | 19:30 | George (Littlemore) | 1 - 4 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) |
30-11-2023 | 19:30 | Shotz (Bradbury) | 3 - 2 | Tiddington Cricket Club |
30-11-2023 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Surman) | 0 - 5 | Oracle (Higginson) |
30-11-2023 | 19:30 | The Bell (Bicester) | 4 - 1 | Red Lion (Cassington) Osgathorp |
30-11-2023 | 19:30 | Kidlington Football Club (Leach) | 2 - 3 | The Crown (Chalgrove) |
30-11-2023 | 19:30 | Blackbird | 2 - 2 | The Swan (Eynsham) |
30-11-2023 | 19:30 | North Oxford Con Club | 1 - 4 | New Club (Wheatley) |
30-11-2023 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Bowden) | 3 - 2 | White Hart (Wolv) (Goff) |
30-11-2023 | 19:30 | West Oxford Democrats | 2 - 3 | Oracle (Chomyn) |
30-11-2023 | 19:30 | Viking Sports | 1 - 4 | Tetsworth Sports |
07-12-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon | 1 - 4 | Shotz (Anderson) |
07-12-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Woodward) | 3 - 2 | Oracle (Carter) |
07-12-2023 | 19:30 | The Nightingale (Bicester) | 1 - 4 | J'S Sports Bar (Merola) |
07-12-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Presley) | 3 - 2 | Oracle (Taylor) |
07-12-2023 | 19:30 | Oracle (Challen) | 4 - 1 | Oracle (Goodale) |
07-12-2023 | 19:30 | Queens Arms (Didcot) | 2 - 3 | Catherine Wheel |
07-12-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins | 4 - 1 | Oracle (Blythe) |
07-12-2023 | 19:30 | Oracle (Fat Kidz) | 3 - 2 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford |
07-12-2023 | 19:30 | Royal Standard | 3 - 2 | Red Lion (Cassington) Allsworth |
07-12-2023 | 19:30 | Jolly Sportsman (Eynsham) | 4 - 1 | Bletchington Sports |
07-12-2023 | 19:30 | Shotz (Western) | 4 - 1 | The Wheatsheaf |
07-12-2023 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Luciw) | 3 - 2 | Tiddington Cricket Club (Pykett) |
07-12-2023 | 19:30 | Garsington Sports | 2 - 3 | Original Swan |
07-12-2023 | 19:30 | Yarnton British Legion | 2 - 3 | J's Sports Bar (Payne) |
07-12-2023 | 19:30 | The Crown (Chalgrove) | 5 - 0 | George (Littlemore) |
07-12-2023 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Osgathorp | 4 - 1 | Kidlington Football Club (Leach) |
07-12-2023 | 19:30 | Oracle (Higginson) | 4 - 1 | The Bell (Bicester) |
07-12-2023 | 19:30 | Tiddington Cricket Club | 1 - 4 | White Hart (Wolv) (Surman) |
07-12-2023 | 19:30 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) | 4 - 1 | Shotz (Bradbury) |
07-12-2023 | 19:30 | Tetsworth Sports | 1 - 4 | Blackbird |
07-12-2023 | 19:30 | Oracle (Chomyn) | 4 - 1 | Viking Sports |
07-12-2023 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Goff) | 1 - 4 | West Oxford Democrats |
07-12-2023 | 19:30 | New Club (Wheatley) | 4 - 1 | East Oxford Conservative Club (Bowden) |
07-12-2023 | 19:30 | The Swan (Eynsham) | 5 - 0 | North Oxford Con Club |
14-12-2023 | 19:30 | Shotz (Anderson) | 5 - 0 | Oracle (Goodale) |
14-12-2023 | 19:30 | Oracle (Challen) | 0 - 5 | Oracle (Taylor) |
14-12-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Presley) | 0 - 5 | J'S Sports Bar (Merola) |
14-12-2023 | 19:30 | The Nightingale (Bicester) | 1 - 4 | Oracle (Carter) |
14-12-2023 | 19:30 | J'S Sports Bar (Woodward) | 3 - 2 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon |
14-12-2023 | 19:30 | Royal Standard | 4 - 1 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford |
14-12-2023 | 19:30 | Oracle (Fat Kidz) | 3 - 2 | Oracle (Blythe) |
14-12-2023 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins | 2 - 3 | Catherine Wheel |
14-12-2023 | 19:30 | Queens Arms (Didcot) | 1 - 4 | Hundred Acres (Bicester) |
14-12-2023 | 19:30 | Bletchington Sports | 2 - 3 | J's Sports Bar (Payne) |
14-12-2023 | 19:30 | Yarnton British Legion | 3 - 2 | Original Swan |
14-12-2023 | 19:30 | Garsington Sports | 3 - 2 | Tiddington Cricket Club (Pykett) |
14-12-2023 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Luciw) | 3 - 2 | The Wheatsheaf |
14-12-2023 | 19:30 | Shotz (Western) | 0 - 5 | Jolly Sportsman (Eynsham) |
14-12-2023 | 19:30 | George (Littlemore) | 3 - 2 | Shotz (Bradbury) |
14-12-2023 | 19:30 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) | 2 - 3 | White Hart (Wolv) (Surman) |
14-12-2023 | 19:30 | Tiddington Cricket Club | 1 - 4 | The Bell (Bicester) |
14-12-2023 | 19:30 | Oracle (Higginson) | 5 - 0 | Kidlington Football Club (Leach) |
14-12-2023 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Osgathorp | 2 - 3 | The Crown (Chalgrove) |
14-12-2023 | 19:30 | Blackbird | 5 - 0 | North Oxford Con Club |
14-12-2023 | 19:30 | The Swan (Eynsham) | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Bowden) |
14-12-2023 | 19:30 | New Club (Wheatley) | 2 - 3 | West Oxford Democrats |
14-12-2023 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Goff) | 3 - 2 | Viking Sports |
14-12-2023 | 19:30 | Oracle (Chomyn) | 4 - 1 | Tetsworth Sports |
21-12-2023 | 20:00 | Phil Cassidy Josh Mcamley | 2 - 3 | Mark Lewis Reece Hancox |
21-12-2023 | 20:00 | Paul Carter Karl Walker | 3 - 0 | Andy Blythe Dan Collier |
21-12-2023 | 20:00 | Steve Thompson Ray Rowe | 3 - 0 | Lee Challis Ben Rowland |
21-12-2023 | 20:00 | Gareth Thomas Andrew Middleton | 3 - 2 | Jez Thompson Kerry Alderson |
21-12-2023 | 20:00 | Julian Price Nathan Price | 3 - 1 | Taff Davies Joff Gherken |
21-12-2023 | 20:00 | Aarron Danny | 1 - 3 | Alan Doherty Tony Scoglio |
21-12-2023 | 20:00 | Nick Green Tim Green | 3 - 1 | Elliott Blythe Max Collier |
21-12-2023 | 20:00 | Jamey Street Nathan Ball | 3 - 0 | Lee Payne Todd Morris |
21-12-2023 | 20:00 | John McCracken Aaron Wells | 3 - 0 | Peter De Banks Jordan Ford |
21-12-2023 | 20:00 | Marc Andrews Matty Jacob | 3 - 1 | Kenny Saunders Aaron Lewis |
21-12-2023 | 20:00 | Matty Challen Salli Merola | 1 - 3 | Robin Allsworth Ady Spence |
21-12-2023 | 20:00 | Jamie Cam Jaydon Elliott | 3 - 0 | Jordan Goff Jamie Aris |
21-12-2023 | 20:00 | Geogia Goff Carl Buckingham | 2 - 3 | Dave Harrison Dan Mullins |
21-12-2023 | 20:00 | Sean Murray Kyle Isaak | 3 - 1 | Nick Hughes Dean Simms |
21-12-2023 | 20:00 | Markus Schmid Louise Fong | 0 - 3 | Shaun Taylor Ash Penny Larter |
21-12-2023 | 20:00 | Olly Z Canio | 0 - 3 | Aaron Presley Pery Dodson |
01-01-2024 | 20:00 | Julian Wood/Dean Simms/Greg Warland J's Sports Bar | 5 - 1 | Lee Payne/Todd Morris/Matty Jacob J's Sports Bar |
01-01-2024 | 20:00 | Gareth Thomas/Andrew Middleton/Dan Triggs Queens A | 5 - 1 | Micheal Keady/Mark James/David Bowden East Oxford |
01-01-2024 | 20:00 | Dave Crawford/Roger Goodhall/Gary Edwards Red Lion | 5 - 2 | Aaron S/Aaron G/Alex White Hart |
01-01-2024 | 20:00 | Taff Davies/Joff Gherken/Barry Wixey East Oxford C | 5 - 3 | John Luciw/Andy Martin/Peter De Banks East Oxford |
01-01-2024 | 20:00 | Mark Lewis/Reece Hancox/Kyle Harris J's Sports Bar | 5 - 1 | Steve Thompson/Haydon Parker/Paul Lyell The Bell |
01-01-2024 | 20:00 | Sean Murray/Ali McIntyre/Dan Brooks White Horse | 5 - 4 | Katie Challen/Ash Penny Larter Oracle |
01-01-2024 | 20:00 | Steve Graham/Darren Goodale/Markus Schmid Oracle | 5 - 0 | Simon Rowe/Max Collier/Simon Rowe Oracle |
01-01-2024 | 20:00 | Ady Bowen/Aidan Maulson/Mark Dodson East Oxford C. | 3 - 5 | Andy Blythe/Elliott Blythe/Ady Rouse Oracle |
01-01-2024 | 20:00 | Omar Green/William Waite/George Howley Blackbird | 5 - 2 | Dan Willoughby/Dean Sherlock/Chris Gillen Kidlingt |
01-01-2024 | 20:00 | Lee Challis/Aaron Presley/Nick Hughes J's Sports B | 5 - 0 | Mark F/Harvey T/Jurgen H Red Lion Cassington |
01-01-2024 | 20:00 | Michael Williams/Paul West/Luke Saunders Blackbird | 2 - 5 | Rob Lewis/Will Burroughs/Carl Edington Yarnton |
01-01-2024 | 20:00 | Jez Thompson/Kerry Alderson/Louise Fong Oracle | 5 - 2 | Terry Steventon/Mark Anderson/Nathan Saunders Ex S |
01-01-2024 | 20:00 | Tyler Godwin/Brad Jessop/Carl Buckingham White Har | 3 - 5 | Julian Price/Nathan Price/Shaun Taylor Oracle |
01-01-2024 | 20:00 | John McCracken/Sandy/Dean Hundred Acres | 5 - 1 | Nathan Ball/Josh Woodward/Jem Timms J's Sports Bar |
01-01-2024 | 20:00 | Dave Harrison/Dan Mullins/Lee Parsons Swan Eynsham | 3 - 6 | Robin Allsworth/Ady Spence/Nathan March Red Lion C |
01-01-2024 | 20:00 | Terry Smith/Matt Legg/Steve Clarke New Club | 0 - 5 | Matty Challen/Salli Merola/Pery Dodson J's Sports |
04-01-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Woodward) | 3 - 2 | Shotz (Anderson) |
04-01-2024 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon | 2 - 3 | The Nightingale (Bicester) |
04-01-2024 | 19:30 | Oracle (Carter) | 2 - 3 | J'S Sports Bar (Presley) |
04-01-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Merola) | 1 - 4 | Oracle (Challen) |
04-01-2024 | 19:30 | Oracle (Taylor) | 2 - 3 | Oracle (Goodale) |
04-01-2024 | 19:30 | Hundred Acres (Bicester) | 2 - 3 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins |
04-01-2024 | 19:30 | Catherine Wheel | 2 - 3 | Oracle (Fat Kidz) |
04-01-2024 | 19:30 | Oracle (Blythe) | 3 - 2 | Royal Standard |
04-01-2024 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford | 2 - 3 | Red Lion (Cassington) Allsworth |
04-01-2024 | 19:30 | Shotz (Western) | 1 - 4 | Bletchington Sports |
04-01-2024 | 19:30 | Jolly Sportsman (Eynsham) | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Luciw) |
04-01-2024 | 19:30 | The Wheatsheaf | 3 - 2 | Garsington Sports |
04-01-2024 | 19:30 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 3 - 2 | Yarnton British Legion |
04-01-2024 | 19:30 | Original Swan | 4 - 1 | J's Sports Bar (Payne) |
04-01-2024 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Osgathorp | 4 - 1 | George (Littlemore) |
04-01-2024 | 19:30 | The Crown (Chalgrove) | 0 - 5 | Oracle (Higginson) |
04-01-2024 | 19:30 | Kidlington Football Club (Leach) | 4 - 1 | Tiddington Cricket Club |
04-01-2024 | 19:30 | The Bell (Bicester) | 3 - 2 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) |
04-01-2024 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Surman) | 5 - 0 | Shotz (Bradbury) |
04-01-2024 | 19:30 | Oracle (Chomyn) | 2 - 3 | Blackbird |
04-01-2024 | 19:30 | Tetsworth Sports | 2 - 3 | White Hart (Wolv) (Goff) |
04-01-2024 | 19:30 | Viking Sports | 1 - 4 | New Club (Wheatley) |
04-01-2024 | 19:30 | West Oxford Democrats | 4 - 1 | The Swan (Eynsham) |
04-01-2024 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Bowden) | 1 - 4 | North Oxford Con Club |
11-01-2024 | 19:30 | Shotz (Anderson) | 1 - 4 | Oracle (Taylor) |
11-01-2024 | 19:30 | Oracle (Goodale) | 2 - 3 | J'S Sports Bar (Merola) |
11-01-2024 | 19:30 | Oracle (Challen) | 2 - 3 | Oracle (Carter) |
11-01-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Presley) | 3 - 2 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon |
11-01-2024 | 19:30 | The Nightingale (Bicester) | 0 - 5 | J'S Sports Bar (Woodward) |
11-01-2024 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Allsworth | 2 - 3 | Oracle (Blythe) |
11-01-2024 | 19:30 | Royal Standard | 0 - 5 | Catherine Wheel |
11-01-2024 | 19:30 | Oracle (Fat Kidz) | 1 - 4 | Hundred Acres (Bicester) |
11-01-2024 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins | 4 - 1 | Queens Arms (Didcot) |
11-01-2024 | 19:30 | Bletchington Sports | 1 - 4 | Original Swan |
11-01-2024 | 19:30 | J's Sports Bar (Payne) | 4 - 1 | Tiddington Cricket Club (Pykett) |
11-01-2024 | 19:30 | Yarnton British Legion | 2 - 3 | The Wheatsheaf |
11-01-2024 | 19:30 | Garsington Sports | 2 - 3 | Jolly Sportsman (Eynsham) |
11-01-2024 | 19:30 | George (Littlemore) | 0 - 5 | White Hart (Wolv) (Surman) |
11-01-2024 | 19:30 | Shotz (Bradbury) | 1 - 4 | The Bell (Bicester) |
11-01-2024 | 19:30 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) | 2 - 3 | Kidlington Football Club (Leach) |
11-01-2024 | 19:30 | Tiddington Cricket Club | 1 - 4 | The Crown (Chalgrove) |
11-01-2024 | 19:30 | Oracle (Higginson) | 5 - 0 | Red Lion (Cassington) Osgathorp |
11-01-2024 | 19:30 | Blackbird | 1 - 4 | East Oxford Conservative Club (Bowden) |
11-01-2024 | 19:30 | North Oxford Con Club | 1 - 4 | West Oxford Democrats |
11-01-2024 | 19:30 | The Swan (Eynsham) | 3 - 2 | Viking Sports |
11-01-2024 | 19:30 | New Club (Wheatley) | 3 - 2 | Tetsworth Sports |
11-01-2024 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Goff) | 1 - 4 | Oracle (Chomyn) |
18-01-2024 | 19:30 | The Nightingale (Bicester) | 3 - 2 | Shotz (Anderson) |
18-01-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Woodward) | 5 - 0 | J'S Sports Bar (Presley) |
18-01-2024 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon | 2 - 3 | Oracle (Challen) |
18-01-2024 | 19:30 | Oracle (Carter) | 4 - 1 | Oracle (Goodale) |
18-01-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Merola) | 1 - 4 | Oracle (Taylor) |
18-01-2024 | 19:30 | Queens Arms (Didcot) | 2 - 3 | Oracle (Fat Kidz) |
18-01-2024 | 19:30 | Hundred Acres (Bicester) | 1 - 4 | Royal Standard |
18-01-2024 | 19:30 | Catherine Wheel | 2 - 3 | Red Lion (Cassington) Allsworth |
18-01-2024 | 19:30 | Oracle (Blythe) | 3 - 2 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford |
18-01-2024 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Luciw) | 4 - 1 | Bletchington Sports |
18-01-2024 | 19:30 | Shotz (Western) | 1 - 4 | Garsington Sports |
18-01-2024 | 19:30 | Jolly Sportsman (Eynsham) | 2 - 3 | Yarnton British Legion |
18-01-2024 | 19:30 | The Wheatsheaf | 2 - 3 | J's Sports Bar (Payne) |
18-01-2024 | 19:30 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 2 - 3 | Original Swan |
18-01-2024 | 19:30 | Oracle (Higginson) | 4 - 1 | George (Littlemore) |
18-01-2024 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Osgathorp | 3 - 2 | Tiddington Cricket Club |
18-01-2024 | 19:30 | The Crown (Chalgrove) | 4 - 1 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) |
18-01-2024 | 19:30 | Kidlington Football Club (Leach) | 5 - 0 | Shotz (Bradbury) |
18-01-2024 | 19:30 | The Bell (Bicester) | 4 - 1 | White Hart (Wolv) (Surman) |
18-01-2024 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Goff) | 2 - 3 | Blackbird |
18-01-2024 | 19:30 | Oracle (Chomyn) | 3 - 2 | New Club (Wheatley) |
18-01-2024 | 19:30 | Tetsworth Sports | 3 - 2 | The Swan (Eynsham) |
18-01-2024 | 19:30 | Viking Sports | 2 - 3 | North Oxford Con Club |
18-01-2024 | 19:30 | West Oxford Democrats | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Bowden) |
25-01-2024 | 20:00 | Nick Green | 3 - 0 | Damien English |
25-01-2024 | 20:00 | Josh Woodward | 0 - 3 | Phil Cassidy |
25-01-2024 | 20:00 | Max Collier | 3 - 1 | Nathan Price |
25-01-2024 | 20:00 | Max Emery | 3 - 2 | Dave Crawford |
25-01-2024 | 20:00 | Lee Brown-John | 3 - 1 | Reece Green |
25-01-2024 | 20:00 | Ben Rowland | 3 - 0 | Andy Key |
25-01-2024 | 20:00 | Nick Hughes | 0 - 3 | Steve Graham |
25-01-2024 | 20:00 | Pete Maconochie | 3 - 0 | Elliot Blythe |
25-01-2024 | 20:00 | Aaron Presley | 3 - 0 | Dean Sherlock |
25-01-2024 | 20:00 | Nathan Ball | 0 - 3 | Sandy Macracken |
25-01-2024 | 20:00 | Kenny Saunders | 0 - 3 | SIMON ROWE |
25-01-2024 | 20:00 | Jordan Ford | 2 - 3 | Markus Schmidd |
25-01-2024 | 20:00 | Mark Dodson | 3 - 1 | Kevin Mcilroy |
25-01-2024 | 20:00 | Matty Challen | 3 - 1 | Julian Price |
25-01-2024 | 20:00 | Paul Anderson | 0 - 3 | Dean Sims |
01-02-2024 | 19:30 | Shotz (Anderson) | 2 - 3 | J'S Sports Bar (Merola) |
01-02-2024 | 19:30 | Oracle (Taylor) | 3 - 2 | Oracle (Carter) |
01-02-2024 | 19:30 | Oracle (Goodale) | 3 - 2 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon |
01-02-2024 | 19:30 | Oracle (Challen) | 4 - 1 | J'S Sports Bar (Woodward) |
01-02-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Presley) | 3 - 2 | The Nightingale (Bicester) |
01-02-2024 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford | 3 - 2 | Catherine Wheel |
01-02-2024 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Allsworth | 4 - 1 | Hundred Acres (Bicester) |
01-02-2024 | 19:30 | Royal Standard | 2 - 3 | Queens Arms (Didcot) |
01-02-2024 | 19:30 | Oracle (Fat Kidz) | 5 - 0 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins |
01-02-2024 | 19:30 | Bletchington Sports | 3 - 2 | Tiddington Cricket Club (Pykett) |
01-02-2024 | 19:30 | Original Swan | 2 - 3 | The Wheatsheaf |
01-02-2024 | 19:30 | J's Sports Bar (Payne) | 2 - 3 | Jolly Sportsman (Eynsham) |
01-02-2024 | 19:30 | Yarnton British Legion | 4 - 1 | Shotz (Western) |
01-02-2024 | 19:30 | Garsington Sports | 2 - 3 | East Oxford Conservative Club (Luciw) |
01-02-2024 | 19:30 | George (Littlemore) | 2 - 3 | The Bell (Bicester) |
01-02-2024 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Surman) | 2 - 3 | Kidlington Football Club (Leach) |
01-02-2024 | 19:30 | Shotz (Bradbury) | 0 - 5 | The Crown (Chalgrove) |
01-02-2024 | 19:30 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) | 3 - 2 | Red Lion (Cassington) Osgathorp |
01-02-2024 | 19:30 | Tiddington Cricket Club | 2 - 3 | Oracle (Higginson) |
01-02-2024 | 19:30 | Blackbird | 3 - 2 | West Oxford Democrats |
01-02-2024 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Bowden) | 2 - 3 | Viking Sports |
01-02-2024 | 19:30 | North Oxford Con Club | 1 - 4 | Tetsworth Sports |
01-02-2024 | 19:30 | The Swan (Eynsham) | 1 - 4 | Oracle (Chomyn) |
01-02-2024 | 19:30 | New Club (Wheatley) | 3 - 2 | White Hart (Wolv) (Goff) |
01-02-2024 | 20:00 | Julian Wood/Dean Simms/Greg Warland J's Sports Bar | 5 - 3 | Gareth Thomas/Andrew Middleton/Dan Triggs Queens A |
01-02-2024 | 20:00 | Andy Blythe/Elliott Blythe/Ady Rouse Oracle | 3 - 5 | John McCracken/Sandy/Dean Hundred Acres |
08-02-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Presley) | 3 - 2 | Shotz (Anderson) |
08-02-2024 | 19:30 | The Nightingale (Bicester) | 3 - 2 | Oracle (Challen) |
08-02-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Woodward) | 2 - 3 | Oracle (Goodale) |
08-02-2024 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon | 0 - 5 | Oracle (Taylor) |
08-02-2024 | 19:30 | Oracle (Carter) | 3 - 2 | J'S Sports Bar (Merola) |
08-02-2024 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins | 3 - 2 | Royal Standard |
08-02-2024 | 19:30 | Queens Arms (Didcot) | 2 - 3 | Red Lion (Cassington) Allsworth |
08-02-2024 | 19:30 | Hundred Acres (Bicester) | 5 - 0 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford |
08-02-2024 | 19:30 | Catherine Wheel | 4 - 1 | Oracle (Blythe) |
08-02-2024 | 19:30 | Garsington Sports | 3 - 2 | Bletchington Sports |
08-02-2024 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Luciw) | 5 - 0 | Yarnton British Legion |
08-02-2024 | 19:30 | Shotz (Western) | 2 - 3 | J's Sports Bar (Payne) |
08-02-2024 | 19:30 | Jolly Sportsman (Eynsham) | 2 - 3 | Original Swan |
08-02-2024 | 19:30 | The Wheatsheaf | 3 - 2 | Tiddington Cricket Club (Pykett) |
08-02-2024 | 19:30 | Tiddington Cricket Club | 3 - 2 | George (Littlemore) |
08-02-2024 | 19:30 | Oracle (Higginson) | 3 - 2 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) |
08-02-2024 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Osgathorp | 3 - 2 | Shotz (Bradbury) |
08-02-2024 | 19:30 | The Crown (Chalgrove) | 3 - 2 | White Hart (Wolv) (Surman) |
08-02-2024 | 19:30 | Kidlington Football Club (Leach) | 3 - 2 | The Bell (Bicester) |
08-02-2024 | 19:30 | New Club (Wheatley) | 1 - 4 | Blackbird |
08-02-2024 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Goff) | 3 - 2 | The Swan (Eynsham) |
08-02-2024 | 19:30 | Oracle (Chomyn) | 4 - 1 | North Oxford Con Club |
08-02-2024 | 19:30 | Tetsworth Sports | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Bowden) |
08-02-2024 | 19:30 | Viking Sports | 1 - 4 | West Oxford Democrats |
14-02-2024 | 19:30 | George (Littlemore) | 0 - 5 | Hundred Acres (Bicester) |
14-02-2024 | 19:30 | Shotz (Bradbury) | 1 - 4 | The Bell (Bicester) |
14-02-2024 | 19:30 | Blackbird | 5 - 0 | Bye |
14-02-2024 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Osgathorp | 7 - 5 | Shotz (Western) |
14-02-2024 | 19:30 | New Club (Wheatley) | 3 - 2 | Oracle (Chomyn) |
14-02-2024 | 19:30 | Original Swan | 7 - 2 | Viking Sports |
14-02-2024 | 19:30 | Kidlington Football Club (Leach) | 5 - 7 | Bletchington Sports |
14-02-2024 | 19:30 | The Crown (Chalgrove) | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Luciw) |
14-02-2024 | 19:30 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 3 - 2 | North Oxford Con Club |
14-02-2024 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Bowden) | 3 - 1 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) |
14-02-2024 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford | 7 - 8 | J's Sports Bar (Payne) |
14-02-2024 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Surman) | 1 - 4 | West Oxford Democrats |
14-02-2024 | 19:30 | The Swan (Eynsham) | 5 - 7 | Yarnton British Legion |
14-02-2024 | 19:30 | Oracle (Fat Kidz) | 5 - 0 | Bye |
14-02-2024 | 19:30 | Oracle (Higginson) | 6 - 7 | Queens Arms (Didcot) |
14-02-2024 | 19:30 | Tiddington Cricket Club | 5 - 0 | Bye |
15-02-2024 | 12:00 | Yarnton British Legion | 1 - 4 | Oracle (Fat Kidz) |
15-02-2024 | 12:00 | Bletchington Sports | 4 - 1 | The Crown (Chalgrove) |
15-02-2024 | 12:00 | New Club (Wheatley) | 0 - 5 | Original Swan |
15-02-2024 | 12:00 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Bowden) |
15-02-2024 | 12:00 | J's Sports Bar (Payne) | 5 - 0 | West Oxford Democrats |
15-02-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Woodward) | 3 - 2 | Garsington Sports |
15-02-2024 | 19:30 | Oracle (Blythe) | 3 - 0 | Jolly Sportsman (Eynsham) |
15-02-2024 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Allsworth | 1 - 3 | Oracle (Carter) |
15-02-2024 | 19:30 | The Wheatsheaf | 0 - 4 | Shotz (Anderson) |
15-02-2024 | 19:30 | Catherine Wheel | 3 - 1 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon |
15-02-2024 | 19:30 | Oracle (Goodale) | 3 - 2 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins |
15-02-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Merola) | 2 - 3 | The Nightingale (Bicester) |
15-02-2024 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Goff) | 3 - 2 | Oracle (Challen) |
22-02-2024 | 20:00 | Julian Price Nathan Price | 3 - 1 | Alan Doherty Tony Scoglio |
22-02-2024 | 20:00 | Jamey Street Nathan Ball | 3 - 1 | Marc Andrews Matty Jacob |
22-02-2024 | 20:00 | Shaun Taylor Ash Penny Larter | 3 - 2 | John McCracken Aaron Wells |
22-02-2024 | 20:00 | Nick Green Tim Green | 3 - 0 | Robin Allsworth Ady Spence |
22-02-2024 | 20:00 | Paul Carter Karl Walker | 3 - 1 | Jamie Cam Jaydon Elliott |
22-02-2024 | 20:00 | Dave Harrison Dan Mullins | 3 - 2 | Steve Thompson Ray Rowe |
22-02-2024 | 20:00 | Mark Lewis Reece Hancox | 3 - 1 | Sean Murray Kyle Isaak |
22-02-2024 | 20:00 | Gareth Thomas Andrew Middleton | 1 - 3 | Aaron Presley Pery Dodson |
29-02-2024 | 19:30 | Shotz (Anderson) | 3 - 2 | Oracle (Carter) |
29-02-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Merola) | 2 - 3 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon |
29-02-2024 | 19:30 | Oracle (Taylor) | 2 - 3 | J'S Sports Bar (Woodward) |
29-02-2024 | 19:30 | Oracle (Goodale) | 2 - 3 | The Nightingale (Bicester) |
29-02-2024 | 19:30 | Oracle (Challen) | 2 - 3 | J'S Sports Bar (Presley) |
29-02-2024 | 19:30 | Oracle (Blythe) | 2 - 3 | Hundred Acres (Bicester) |
29-02-2024 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford | 2 - 3 | Queens Arms (Didcot) |
29-02-2024 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Allsworth | 3 - 2 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins |
29-02-2024 | 19:30 | Royal Standard | 2 - 3 | Oracle (Fat Kidz) |
29-02-2024 | 19:30 | Bletchington Sports | 2 - 3 | The Wheatsheaf |
29-02-2024 | 19:30 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 3 - 2 | Jolly Sportsman (Eynsham) |
29-02-2024 | 19:30 | Original Swan | 5 - 0 | Shotz (Western) |
29-02-2024 | 19:30 | J's Sports Bar (Payne) | 3 - 2 | East Oxford Conservative Club (Luciw) |
29-02-2024 | 19:30 | Yarnton British Legion | 2 - 3 | Garsington Sports |
29-02-2024 | 19:30 | George (Littlemore) | 1 - 4 | Kidlington Football Club (Leach) |
29-02-2024 | 19:30 | The Bell (Bicester) | 3 - 2 | The Crown (Chalgrove) |
29-02-2024 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Surman) | 4 - 1 | Red Lion (Cassington) Osgathorp |
29-02-2024 | 19:30 | Shotz (Bradbury) | 0 - 5 | Oracle (Higginson) |
29-02-2024 | 19:30 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) | 5 - 0 | Tiddington Cricket Club |
29-02-2024 | 19:30 | Blackbird | 5 - 0 | Viking Sports |
29-02-2024 | 19:30 | West Oxford Democrats | 3 - 2 | Tetsworth Sports |
29-02-2024 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Bowden) | 1 - 4 | Oracle (Chomyn) |
29-02-2024 | 19:30 | North Oxford Con Club | 1 - 4 | White Hart (Wolv) (Goff) |
29-02-2024 | 19:30 | The Swan (Eynsham) | 1 - 4 | New Club (Wheatley) |
01-03-2024 | 20:00 | Dave Crawford/Roger Goodhall/Gary Edwards Red Lion | 5 - 2 | Robin Allsworth/Ady Spence/Nathan March Red Lion C |
01-03-2024 | 20:00 | Steve Graham/Darren Goodale/Markus Schmid Oracle | 2 - 5 | Julian Price/Nathan Price/Shaun Taylor Oracle |
01-03-2024 | 20:00 | Sean Murray/Ali McIntyre/Dan Brooks White Horse | 5 - 2 | Matty Challen/Salli Merola/Pery Dodson J's Sports |
01-03-2024 | 20:00 | Taff Davies/Joff Gherken/Barry Wixey East Oxford C | 1 - 5 | Mark Lewis/Reece Hancox/Kyle Harris J's Sports Bar |
01-03-2024 | 20:00 | Omar Green/William Waite/George Howley Blackbird | 0 - 5 | Lee Challis/Aaron Presley/Nick Hughes J's Sports B |
07-03-2024 | 19:30 | Oracle (Challen) | 2 - 3 | Shotz (Anderson) |
07-03-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Presley) | 3 - 2 | Oracle (Goodale) |
07-03-2024 | 19:30 | The Nightingale (Bicester) | 2 - 3 | Oracle (Taylor) |
07-03-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Woodward) | 2 - 3 | J'S Sports Bar (Merola) |
07-03-2024 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon | 1 - 4 | Oracle (Carter) |
07-03-2024 | 19:30 | Oracle (Fat Kidz) | 2 - 3 | Red Lion (Cassington) Allsworth |
07-03-2024 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins | 0 - 5 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford |
07-03-2024 | 19:30 | Queens Arms (Didcot) | 2 - 3 | Oracle (Blythe) |
07-03-2024 | 19:30 | Hundred Acres (Bicester) | 1 - 4 | Catherine Wheel |
07-03-2024 | 19:30 | Yarnton British Legion | 2 - 3 | Bletchington Sports |
07-03-2024 | 19:30 | Garsington Sports | 2 - 3 | J's Sports Bar (Payne) |
07-03-2024 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Luciw) | 3 - 2 | Original Swan |
07-03-2024 | 19:30 | Shotz (Western) | 2 - 3 | Tiddington Cricket Club (Pykett) |
07-03-2024 | 19:30 | Jolly Sportsman (Eynsham) | 4 - 1 | The Wheatsheaf |
07-03-2024 | 19:30 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) | 4 - 1 | George (Littlemore) |
07-03-2024 | 19:30 | Tiddington Cricket Club | 5 - 0 | Shotz (Bradbury) |
07-03-2024 | 19:30 | Oracle (Higginson) | 2 - 3 | White Hart (Wolv) (Surman) |
07-03-2024 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Osgathorp | 2 - 3 | The Bell (Bicester) |
07-03-2024 | 19:30 | The Crown (Chalgrove) | 3 - 2 | Kidlington Football Club (Leach) |
07-03-2024 | 19:30 | The Swan (Eynsham) | 4 - 1 | Blackbird |
07-03-2024 | 19:30 | New Club (Wheatley) | 3 - 2 | North Oxford Con Club |
07-03-2024 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Goff) | 4 - 1 | East Oxford Conservative Club (Bowden) |
07-03-2024 | 19:30 | Oracle (Chomyn) | 5 - 0 | West Oxford Democrats |
07-03-2024 | 19:30 | Tetsworth Sports | 2 - 3 | Viking Sports |
14-03-2024 | 19:30 | Shotz (Anderson) | 1 - 4 | Ex Service Mens Club (Bicester) Steventon |
14-03-2024 | 19:30 | Oracle (Carter) | 1 - 4 | J'S Sports Bar (Woodward) |
14-03-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Merola) | 2 - 3 | The Nightingale (Bicester) |
14-03-2024 | 19:30 | Oracle (Taylor) | 2 - 3 | J'S Sports Bar (Presley) |
14-03-2024 | 19:30 | Oracle (Goodale) | 2 - 3 | Oracle (Challen) |
14-03-2024 | 19:30 | Catherine Wheel | 2 - 3 | Queens Arms (Didcot) |
14-03-2024 | 19:30 | Oracle (Blythe) | 2 - 3 | Ex Service Mens Club (Bicester) Wilkins |
14-03-2024 | 19:30 | Ex Service Mens Club (Bicester) Bedford | 3 - 2 | Oracle (Fat Kidz) |
14-03-2024 | 19:30 | Red Lion (Cassington) Allsworth | 3 - 2 | Royal Standard |
14-03-2024 | 19:30 | Bletchington Sports | 1 - 4 | Jolly Sportsman (Eynsham) |
14-03-2024 | 19:30 | The Wheatsheaf | 5 - 0 | Shotz (Western) |
14-03-2024 | 19:30 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 2 - 3 | East Oxford Conservative Club (Luciw) |
14-03-2024 | 19:30 | Original Swan | 3 - 2 | Garsington Sports |
14-03-2024 | 19:30 | J's Sports Bar (Payne) | 3 - 2 | Yarnton British Legion |
14-03-2024 | 19:30 | George (Littlemore) | 0 - 5 | The Crown (Chalgrove) |
14-03-2024 | 19:30 | Kidlington Football Club (Leach) | 4 - 1 | Red Lion (Cassington) Osgathorp |
14-03-2024 | 19:30 | The Bell (Bicester) | 1 - 4 | Oracle (Higginson) |
14-03-2024 | 19:30 | White Hart (Wolv) (Surman) | 5 - 0 | Tiddington Cricket Club |
14-03-2024 | 19:30 | Shotz (Bradbury) | 0 - 5 | Kidlington FootbalL Club (Willoughby) |
14-03-2024 | 19:30 | Blackbird | 4 - 1 | Tetsworth Sports |
14-03-2024 | 19:30 | Viking Sports | 1 - 4 | Oracle (Chomyn) |
14-03-2024 | 19:30 | West Oxford Democrats | 4 - 1 | White Hart (Wolv) (Goff) |
14-03-2024 | 19:30 | East Oxford Conservative Club (Bowden) | 1 - 4 | New Club (Wheatley) |
14-03-2024 | 19:30 | North Oxford Con Club | 2 - 3 | The Swan (Eynsham) |
21-03-2024 | 12:00 | Original Swan | 3 - 2 | Bletchington Sports |
21-03-2024 | 12:00 | Tiddington Cricket Club (Pykett) | 3 - 2 | J's Sports Bar (Payne) |
21-03-2024 | 12:00 | Oracle (Fat Kidz) | 3 - 2 | Queens Arms (Didcot) |
21-03-2024 | 12:00 | Hundred Acres (Bicester) | 3 - 2 | Blackbird |
21-03-2024 | 19:30 | The Nightingale (Bicester) | 4 - 1 | White Hart (Wolv) (Goff) |
21-03-2024 | 19:30 | Oracle (Carter) | 0 - 3 | Shotz (Anderson) |
21-03-2024 | 19:30 | J'S Sports Bar (Woodward) | 4 - 1 | Oracle (Blythe) |
21-03-2024 | 19:30 | Catherine Wheel | 2 - 3 | Oracle (Goodale) |
28-03-2024 | 20:00 | Phil Cassidy | 4 - 2 | Nick Green |
28-03-2024 | 20:00 | Ben Rowland | 4 - 1 | Dean Sims |